Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Z tej okazji w Tomaszowie Lubelskim zorganizowane zostały uroczystości upamiętniające to ważne wydarzenie poświęcone bohaterom, którzy niezłomnie bronili naszej wolności.

W obecności zgromadzonych przedstawicieli władz lokalnych, przedszkoli, uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i mieszkańców oddaliśmy cześć żołnierzom, którzy stanęli w obronie naszej niepodległości, pomimo trudnych czasów i represji.

W uroczystościach Powiat Tomaszowski reprezentowali: Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski, Jarosław Korzeń – Wicestarosta, Jacek Pawłucki i Wiesław Cielica – Członkowie Zarządu Powiatu, Dariusz Krech – Radny Rady Powiatu oraz Piotr Kielar – Dyrektor Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.