Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty

21 maja 2022 roku zorganizowano Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty.

Tym razem fundusze z wpisowego, licytacji oraz z puszek kwestarskich przeznaczono na leczenie Laury Kuśmierczuk.

Klasyfikacja:

1 miejsce: Tomasovia Babeczki z rodzynkami

2 miejsce Tomasovia Old Boy’s

3 miejsce Gmina Rachanie

Organizatorzy dziękują: w imieniu małej Laury i jej Rodziców za okazanie serca i wsparcie akcji charytatywnej.

Zebrana kwota przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Podczas rozgrywek udało się zebrać 9450 zł.

Szczególne podziękowania należą się Zawodnikom Turnieju, Darczyńcom, Współorganizatorom, Instytucjom Wspierającym, Sponsorom za tak hojne wsparcie: Powiat Tomaszowski, Urząd Miasta Tomaszów Lubelski, Fundacja Parasol Roztocza, Koszyk Roztoczański, Stołówka “Warsztat Smaku”, Soxstory, reklama360, melPACK, Hurtownia opakowań jednorazowych, Społem PSS Tomaszów Lubelski, SPECJAŁ o. Tomaszów Lubelski, Robert Myszka Fotografia.