Charytatywne Miejskie Święto Roweru

3 października na stadionie miejskim odbyło się Charytatywne Miejskie Święto Roweru.
W ramach święta zorganizowano: kiermasz ciast, instruktaż samoobrony Tomaszowskiej Akademii Sztuk Walki, znakowanie rowerów przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji, serwis rowerowy – Pracownia Rowerowa Roztocze, naukę samobadania piersi – Stowarzyszenie Kobiet po Leczeniu Raka Piersi “Tomaszowskie Amazonki, kiermasz rozmaitości oraz wiele innych atrakcji.
W rajdzie wzięło udział ok. 200 rowerzystów. W loterii fantowej wygrać można było rower a także bon na krytą pływalnię.

Cała akcja przyniosła kwotę ponad 12 tys. zł, w tym ponad tysiąc złotych zebrało Koło Gospodyń Wiejskich Majdan Górny.
Zebrana kwota zostanie przekazana dla pogorzelców z Majdanu Górnego.
Organizatorami akcji pomocowej byli m.in.: Fundacja Parasol Roztocza, Grupa Pomagaj z nami, Tomasz Zieliński – Poseł na Sejm RP, Powiat Tomaszowski, Urząd Miasta w Tomaszowie Lubelskim, Ośrodek Sportu i Rekreacji Tomasovia.