Aktualności Wieści z Ziemi Tomaszowskiej /odcinek 101/

Rozpoczęliśmy trzecią edycję nagrań do cotygodniowej audycji pn. “Wieści z Ziemi Tomaszowskiej. Serce Roztocza”.

W każdy piątek o godzinie 16.45 zapraszamy mieszkańców Powiatu Tomaszowskiego na antenę Radia Lublin do wysłuchania audycji z cyklu “Wieści z Ziemi Tomaszowskiej. Serce Roztocza”.

W audycji 101. wysłuchamy zapowiedź Dożynek Wojewódzkich, które odbędą się 12 września w Lubyczy Królewskiej.

Poprzednie audycje do wysłuchania pod linkiem:

“Powiat Tomaszowski Serce Roztocza” w audycji Samoradio. Redaktorem prowadzącym cykl audycji była Aleksandra Flis (audycje 1-78).

Audycje od odcinka 79. nagrywane były przez dziennikarza RL – Sebastiana Pawlaka, z kolei audycje od odcinka 85. nagrywane są przez dziennikarkę RL – Agnieszkę Pielę.

Zapraszamy w eter w każdy piątek (z wyłączeniem dni świątecznych).

Audycje dostępne na stronie Radia Lublin:

Koordynatorem audycji z ramienia Powiatu Tomaszowskiego jest Magdalena Tereszczuk/pracownik Wydziału Promocji i Rozwoju.

Odcinki z sezonu I do odsłuchania pod linkiem: