Klasyfikacja końcowa gmin XXII Święta Sportu Powiatu Tomaszowskiego

XXII Święto Sportu Powiatu Tomaszowskiego.

Gmina Rachanie zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej XXII Powiatowego Święta Sportu, które w dniu 18 lipca 2021 r. odbyło się na stadionie w Wożuczynie-Cukrowni.

Klasyfikacja końcowa gmin:

1 miejsce Rachanie – 359 pkt

2 miejsce Jarczów – 227 pkt

3 miejsce Telatyn – 217 pkt

4 miejsce Łaszczów – 185 pkt

5 miejsce Bełżec – 174 pkt

6 miejsce Susiec – 170 pkt

7 miejsce Tyszowce – 106 pkt

8 miejsce Krynice – 65 pkt

9 miejsce Miasto Tomaszów Lubelski – 30 pkt

10 miejsce Ulhówek – 28 pkt

Klasyfikacja indywidualna:

1. Bieg dziewcząt 1 okrążenie rocznik 2004 i młodsze
I. Joanna Fus – Jarczów
II. Weronika Jakubska – Susiec
III. Amelia Hałasa – Susiec

2. Bieg kobiet 1 okrążenie rocznik 2003 i starsze
I. Wiktoria Żółcińska – Rachanie
II. Julita Żuk – Susiec
III. Elżbieta Lasota – Bełżec

3. Bieg chłopców 1 okrążenie 2004 i młodsi
I. Kacper Strojny – Bełżec
II. Maciej Bartecki – Jarczów
III. Mateusz Zając – Rachanie

4. Bieg mężczyzn 1 okrążenia rocznik 2003 i starsi
I. Jakub Pyda – Susiec
II. Mateusz Krzyżanowski – Jarczów
III. Dawid Kulik – Rachanie

5. Rzut lotką do tarczy dziewcząt rocznik 2004 i młodsze
I. Natalia Strojna – Bełżec
II. Kornelia Pakuła – Susiec
III. Embilia Komadowska – Susiec

6. Rzut lotką do tarczy chłopców rocznik 2004 i młodsi
I. Kamil Niedźwiedzki – Rachanie
II. Maciej Teterycz – Ulhówek
III. Krystian Frykowski – Jarczów

7. Rzut lotką do tarczy kobiet rocznik 2003 i starsze
I. Wiktoria Żółcińska – Rachanie
II. Małgorzata Gajda – Bełżec
III. Ewelina Malec – Jarczów

8. Rzut lotką do tarczy mężczyzn rocznik 2003 i starsi
I. Kazimierz Tucki – Łaszczów
II. Radosław Miedziak – Rachanie
III. Daniel Bil – Telatyn

9. Konkurs siłacza – Wyciskanie odważnika 17,5 kg – kat wagowa do 85 kg. – rocznik 2000 i starsi
I. Tomasz Wielgosz – Bełżec
II. Mateusz Zając – Rachanie
III. Kacper Hawrylak – Łaszczów

10. Konkurs siłacza – Wyciskanie odważnika 17,5 kg – kat. wagowa pow.85 kg – rocznik 2000 i starsi
I. Janusz Zarębski – Tyszowce
II. Fryderyk Cielica – Telatyn
III. Marcin Dejko – Bełżec

11. Przerzucanie opony traktorowej rocznik 2000 i starsi
I. Szymon Rajtak – Rachanie
II. Kamil Malec – Jarczów
III. Michał Antoszewski – Tyszowce

12. Piłka nożna Kobiet
I. Krynice
II. Łaszczów
III. Rachanie
IV.

13. Piłka nożna mężczyzn
I. Tyszowce
II. Rachanie
III. Bełżec
IV. Ulhówek

14. Piłka siatkowa mężczyzn
I. Telatyn
II. Krynice
III. Rachanie
IV. Miasto Tomaszów Lubelski

15. Piłka siatkowa kobiet
I. Rachanie
II. Jarczów
III. Telatyn
IV. Miasto Tomaszów Lubelski

16. Przeciąganie liny kobiet rocznik 2003 i starsze
I. Jarczów
II. Rachanie
III. Łaszczów
IV. Susiec

17. Przeciąganie liny mężczyzn rocznik 2003 i starsi
I. Rachanie
II. Jarczów
III. Telatyn
IV. Susiec

18. Przenoszenie worków z piaskiem rocznik 2001 i starsi
I. Rachanie
II. Telatyn
III. Jarczów

19. Trójbój kobiet
I. Rachanie
II. Telatyn
III. Łaszczów

20. Trójbój władz samorządowych
I. Bełżec
II. Rachanie
III. Tyszowce

Organizatorzy