Zakończenie roku w szkołach średnich

25 czerwca br. w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego po raz pierwszy obyło się Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego.
Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody dla wyróżniających się uczniów, którzy uzyskali największą średnią ocen w skali roku.
Jarosław Korzeń – Wicestarosta i Pani Katarzyna Gucz – Członek Zarządu Powiatu wręczyli nagrody dla najlepszych uczniów z wszystkich szkół ponadpodstawowych powiatu tomaszowskiego.
Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom Administracji oraz Rodzicom składamy wyrazy uznania za trud włożony w pracę w tym wyjątkowym roku szkolnym 2020/2021.  Uczniom życzymy bezpiecznych i pogodnych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.