Dariusz Antoszewski najlepszym strzelcem powiatu

27 czerwca 2021 roku na strzelnicy myśliwskiej w Chełmie odbyły się XXXI Zawody w Strzelectwie Myśliwskim Kół Łowieckich Okręgu Zamojskiego.

W zawodach udział wzięło ponad stu uczestników z 31 Kół działających na terenie powiatu tomaszowskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i zamojskiego. Zawody są największym wydarzeniem strzeleckim organizowanym dla ponad 1900 myśliwych. W takcie zawodów wyłoniono najlepszych strzelców, którzy będę reprezentantami na Mistrzostwach Polski. Najlepszym strzelcem z powiatu tomaszowskiego został Dariusz Antoszewski – myśliwy z Wojskowego Koła nr 121 „Świt”.
Nagrodę oraz upominki dla uczestników w imieniu samorządu powiatu tomaszowskiego przekazał Dariusz Czop – sekretarz. Organizatorem zawodów był Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy z Zamościu.