Jubileusz par małżeńskich

“Aby miłość trwała przez całe życie,
trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.”
Benjamin Franklin,
W sobotę 27 marca br. odbyły się uroczystości zorganizowane dla uczczenia pięknego Jubileuszu Złotych Godów. Wśród 15 par z terenu miasta Tomaszów Lubelski znaleźli się:
Jadwiga i Edward Baraniak
Czesława i Edward Brożko
Jadwiga i Tadeusz Górniak
Jadwiga i Adam Grad
Karolina i Aleksander Kubiszyn
Halina i Czesław Kuźniarz
Janina i Jan Krawczyk
Agata i Adam Malinowski
Maria i Jan Miszczyszyn
Marta i Jan Nowosad
Janina i Ryszard Raczkiewicz
Teresa i Andrzej Smoła
Jadwiga i Zbigniew Skawiński
Jadwiga i Stanisław Szczepaniuk
Halina i Marian Zieliński
Skromne obchody w reżimie sanitarnym rozpoczęły się Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim koncelebrowaną przez ks. prałata Czesława Grzyba w asyście ks. kan. Grzegorza Świtalskiego i ks. Jerzego Sopla.
Po uroczystej modlitwie każda z par Jubilatów otrzymała Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez Prezydenta RP. Zaszczyt wręczenia odznaczeń, kwiatów oraz listów gratulacyjnych dla dostojnych jubilatów mieli: Henryk Karwan Starosta Tomaszowski oraz Wojciech Żukowski Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski. Niestety nie wszyscy małżonkowie mogli wziąć udział w dzisiejszych uroczystościach.
Serdecznie gratulujemy oraz życzymy Jubilatom nieustającej pogody ducha, życzliwości ze strony najbliższych osób oraz spełnienia osobistych pragnień. Niech każda chwila będzie dla Państwa źródłem szczęścia, które upływa w spokoju i zdrowiu 🥀🥀🥀