Wizyta władz Urzędu Marszałkowskiego

Henryk Karwan Starosta Tomaszowski wraz z Jarosławem Korzeniem Wicestarostą i Katarzyną Gucz Urzędującym Członkiem Zarządu Powiatu gościli w dniu dzisiejszym Tomasza Zielińskiego Posła na Sejm RP oraz delegację przybyłą z Lublina w osobach: Zdzisława Szweda Członka Zarządu Województwa Lubelskiego, Ewy Szałachwiej Dyrektora Departamentu Rolnictwa i Obszarów Wiejskich, Kamili Szysiak Zastępcy Dyrektora Kancelarii Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Artura Sępocha Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie.
Władze powiatowe oraz przybyli goście złożyli także wizytę w Urzędzie Gminy Telatyn, gdzie spotkali się z Dariuszem Kozłowskim Wójtem Gminy. Głównymi tematami dzisiejszego spotkania były rozmowy m.in.: o remoncie drogi wojewódzkiej nr 852 Józefówka – Nowosiółki – Witków na odcinku Telatyn- Nowosiółki o długości 2,5 km ,ogólnej sytuacji w Powiecie Tomaszowskim oraz gminie Telatyn a także realizacji przyszłych planów inwestycyjnych.