Samorzadowcy z wizytą u Arcybiskupa Wacława Depo

5 sierpnia 2006 po przyjęciu przez papieża Benedykta XVI rezygnacji ks. Biskupa Jana Śrutwy ks. Wacław Depo został mianowany biskupem diecezjalnym diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Ingres do katedry Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła w Zamościu, w trakcie którego otrzymał święcenia biskupie, odbył 9 września 2006. Z okazji 14 -tej rocznicy sakry biskupiej z wizytą u Arcybiskupa Metropolity Częstochowskiego w dniu dzisiejszym w Częstochowie gościli : Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP wraz z Henrykiem Karwanem Starostą Tomaszowskim, Jarosławem Korzeniem Wicestarostą, Dariuszem Kozłowskim Wójtem Gminy Telatyn, Jackiem Wiśniewskim Wójtem Gminy Krynice oraz Markiem Łuszczyńskim Burmistrzem Lubyczy Królewskiej . Po uroczystej Mszy Świętej samorządowcy składając najlepsze życzenia otrzymali błogosławieństwo.