Rozmowy o obchodach 100-lecia Bitwy Warszawskiej

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim odbyło się spotkanie robocze Członków Komitetu Obchodów 100- lecia Bitwy Warszawskiej. Uroczystości zaplanowano w dniu 15 sierpnia 2020 roku w Święto Wojska Polskiego oraz Wniebowzięcie NMP.
W spotkaniu wzięli udział: Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP, Henryk Karwan Starosta Tomaszowski, Jarosław Korzeń Wicestarosta, Monika Żur Dyrektor Kuratorium Oświaty w Lublinie Delagatura w Zamościu, Andrzej Dmitroca Dyrektor ZDP, Dariusz Krech Dyrektor TDK, Janusz Brodowski Sekretarz UM w Tomaszowie Lubelskim, Barbara Krawczyk starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Lublinie Delagatura w Zamościu, dyrektorzy szkół, wójtowie oraz burmistrzowie z terenu powiatu.
W trakcie obrad ustalono szczegóły przebiegu obchodów uroczystości w dniu 15 sierpnia 2020 roku.
This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.