Poszukiwania padłych dzików !

W dniach 27,28 i 29 lipca 2020r., w godzinach 8.00-14.00 na terenie gmin Tomaszów Lubelski i Jarczów prowadzone będą poszukiwania padłych dzików. W poszukiwaniach uczestniczyć będzie 24 żołnierzy Sił Zbrojnych RP, przedstawiciele Nadleśnictwa Tomaszów Lubelski, myśliwi z kół łowieckich “Cyranka” i “Łoś”, lekarze weterynarii, przedstawiciele PCZK i urzędów gmin. Poszukiwania prowadzone będą  w grupach, którym przewodniczyć będą pracownicy Nadleśnictwa Tomaszów Lubelski. W dniu 27 lipca br. w gminie Tomaszów Lubelski, miejscowość Ulów, w dniu 28 lipca br. gmina Tomaszów Lubelski, miejscowość Chorążanka, w dniu 29 lipca br. gmina Jarczów, miejscowość Wola Gródecka. W trakcie prowadzenia akcji w pobliżu dróg powiatowych i wojewódzkich ruch pojazdów zostanie zabezpieczony przez Policję, drogi zostaną oznakowane tablicami ostrzegawczymi.