Ponad 3 miliony na budowę basenu

10 lipca 2020 r. w Starostwie Powiatowym odbyła się konferencja prasowa, w czasie której władze powiatu przekazały czek wspierający budowę i funkcjonowanie basenu w Tomaszowie Lubelskim.

Starostwo Powiatowe przekazało środki finansowe w kwocie 3 023 935 zł dla Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim.
W wydarzeniu wzięli udział: Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP, Henryk Karwan Starosta Tomaszowski, Jarosław Korzeń Wicestarosta, Wojciech Żukowski Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski, Jacek Pawłucki Członek Zarządu Powiatu, Teresa Semczyszyn i Wiesław Cielica Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Dariusz Czop Sekretarz Powiatu, Grażyna Murjas Skarbnik Powiatu oraz Józef Marynicz Dyrektor Wydziału Integracji Europejskiej, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.

W dniu dzisiejszym dokonano także odbioru technicznego obiektu, a oficjalne otwarcie krytej pływalni wraz z pierwszymi zawodami zaplanowano na 17 lipca 2020 r.
Zachęcamy do korzystania z nowoczesnej pływalni nie tylko mieszkańców miasta, ale także powiatu tomaszowskiego.