Zakończenie roku szkolnego- podziękowania Starosty

Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Administracji i Obsługi! Droga Młodzieży!

Za nami trudny czas dla całego środowiska oświatowego. Pierwszy raz w historii edukacji zmierzyliśmy się z nowym sposobem nauczania, kontaktów i jakości życia.

Nauczyciele, rodzice, uczniowie z wielkim zaangażowaniem i wysiłkiem kontynuowali proces edukacji w innym, nieznanym dotąd wymiarze tak by przebiegał on bez zakłóceń i zaległości.

Szanowni Państwo!

Praca edukacyjno-wychowawcza w warunkach zaostrzonych rygorów sanitarnych staje się prawdziwą misją, dla której powodzenia niezbędny jest wspólny wysiłek.

Wszystkim za ten trud i poświęcenie składam słowa podziękowania i najwyższego uznania.

W okresie letniego wypoczynku, w obecnym trudnym czasie, życzę wszystkim spokoju, jak najwięcej chwil spędzonych bezpiecznie i z rozwagą, w gronie rodziny i najbliższych.

Mam nadzieję, że pozwoli to na refleksję, wytchnienie i nabranie energii do podejmowania kolejnych wyzwań w nowym roku szkolnym.

Starosta Tomaszowski

Henryk Karwan

Tomaszów Lubelski, 25 czerwca 2020 r.