Pieniądze z Tarczy dla Powiatu Tomaszowskiego

W dniu 25 czerwca 2020r. Michał Mulawa Wicemarszałek Województwa Lubelskiego złożył wizytę w Tomaszowie Lubelskim i przekazał na ręce Henryka Karwana Starosty Tomaszowskiego czek w kwocie blisko 11 500 000 zł w ramach Lubelskiej Tarczy Antykryzysowej.
Środki pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego i trafią do przedsiębiorców z powiatu tomaszowskiego jako dofinansowanie do wynagrodzeń dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednoosobowych działalności gospodarczych, które ucierpiały wskutek panującej epidemii.
W wydarzeniu uczestniczyli również: Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP, Jarosław Korzeń Wicestarosta, Katarzyna Gucz Urzędujący Członek Zarządu Powiatu, Dariusz Czop Sekretarz Powiatu, Robert Bondyra Kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej w Powiatowym Urzędzie Pracy oraz Stanisława Koper Dyrektor PUP.
Materiał z Katolickiego Radia Zamość: