Marszałek Elżbieta Witek z wizytą w Tomaszowie Lubelskim

W ramach akcji „Łączy Nas Polska”, w Parku Miejskim w Tomaszowie Lubelskim, odbyło się spotkanie z Marszałek Sejmu panią Elżbietą Witek.

Dzień 17 czerwca 2020 r. zapiszę się na kartach historii Powiatu Tomaszowskiego, ponieważ to pierwszy raz, gdy Marszałek Sejmu odwiedza nasz region.

W spotkaniu uczestniczyli: Wicemarszałek województwa lubelskiego Michał Mulawa,  Poseł na Sejm RP Tomasz Zieliński, Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak, Poseł Ziemi Łukowskiej Sławomir Skwarek, Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Krzysztof Gałaszkiewicz, Starosta Powiatu Henryk Karwan, Wicestarosta Powiatu Jarosław Korzeń, Sekretarz Powiatu Dariusz Czop, Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Katarzyna Gucz, Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski Wojciech Żukowski, Wójt Gminy Telatyn Dariusz Kozłowski, Wójt Gminy Krynice Jacek Wiśniewski, Burmistrz Miasta i Gminy Lubycza Królewska Marek Łuszczyński. Pomimo chwilowego załamania pogody Pani Marszałek zachwyciła się atmosferą i ciepłym przyjęciem władz i mieszkańców naszej małej ojczyzny, a także regionalnymi przysmakami przygotowanymi przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Po entuzjastycznych dyskusjach z mieszkańcami Pani Marszałek zapewniła o dalszym wspieraniu naszego regionu, a także zapowiedziała, że nie jest to jej ostatnia wizyta na Roztoczu.

mat. Wioleta Malinowska-Beńko