XIII Sesja Rady Powiatu w dniu 18 lutego 2020 roku

Tomaszów Lubelski 2020-02-11

1. 0002.13.2020

ZAWIADOMIENIE

Zawiadamia się, że w dniu 18 lutego  2020 roku /wtorek/ o godzinie 1530 w „Sali Konferencyjnej” przy ulicy Lwowskiej 68 odbędą się obrady XIII Sesji VI Kadencji Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim.

PORZĄDEK OBRAD

1. Otwarcie obrad.
  2. Stwierdzenie quorum.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z obrad XII
  5. Informacja z realizacji uchwał Rady Powiatu oraz z działalności międzysesyjnej Zarządu Powiatu w okresie od poprzedniej Sesji.
  1. Interpelacje i zapytania radnych.
  2. Wnioski i oświadczenia radnych.
  3. Informacja dotycząca stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu tomaszowskiego w 2019 roku.
  4. Informacja o stanie bezpieczeństwa powiatu w zakresie ochrony przeciwpożarowej za rok 2019.
  5. Sprawozdanie Starosty Tomaszowskiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2019 rok.
  6. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli za 2019 rok na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach prowadzonych przez powiat tomaszowski.
  7. Sprawozdania z działalności komisji stałych Rady Powiatu za 2019 rok.
  8. Podjęcie uchwał w sprawach:

1/ zamiaru likwidacji III Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Techniczno – Zawodowych im.  Macieja Rataja w Tomaszowie Lubelskim z siedzibą przy ul. Hallera 5, 22-600

Tomaszów Lubelski,

2/ zamiaru likwidacji IV Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Techniczno – Motoryzacyjnych im.  Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim z siedzibą przy ul. Żwirki

i Wigury 7, 22-600  Tomaszów Lubelski,

3/ wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości położonej w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy 29 Listopada,

4/ wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości położonych w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Szopena.

1. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.
  2. Odpowiedzi na wnioski i oświadczenia.
  3. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady Powiatu