Gminny przegląd kolęd w Telatynie

15 stycznia br w Domu Strażaka w Telatynie odbył się już po raz II Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Honorowy Patronat na wydarzeniem objął Tomasz Zieliński Posel na Sejm RP. Na artystycznej scenie zaprezentowało się 10 solistów oraz 7 zespołów z terenu gminy Telatyn. A były to m.in: Martyna Rajtak, Julia Bednarczuk, Julia Safaryn, Aleksandra Lizak, Zuzanna Ciećko, Wiktoria Skiba, Lena Lepionka, Dorota Lepionka, Nikola Sobuś oraz Dorota Skiba oraz zespoły- Grupa 3-4 latków z Przedszkola w Telatynie, Zespół klasy III B, zespół ,,WIGAPA”, Chór Parafii w Nowosiółkach, Zespół Artystyczny ,,Fermata”, Zespół śpiewaczy ,,Lawenda” oraz Zespół ,,Echo Telatyna”. Artyści wykonali staropolskie kolędy , oraz nieznane i zapomniane pastorałki. Na II Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek przybyli: Jarosław Korzeń Wicestarosta Tomaszowski, Wiesław Cielica Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Dariusz Kozłowski Wójt Gminy Telatyn, gospodarz wydarzenia, dyrekcja Szkoły w Telatynie oraz mieszkańcy gminy. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, statuetki i upominki.