Choinka w Ulowie

W niedzielę, 19 stycznia 2020 roku w świetlicy wiejskiej w Ulowie (gm. Tomaszów Lubelski) z inicjatywy Koła Gospodyń Wiejskich Ulów odbyła się zabawa choinkowa. Było to wydarzenie międzypokoleniowe – integrujące dzieci, rodziców oraz dziadków. Na choince nie zabrakło wyśmienitej zabawy z animatorem Klaudią Szopą, były: tańce, śpiewy, testy sprawności, była także okazja, by przebrać się za ciekawą postać czy też pomalować buźkę.

W trakcie odpoczynku wszyscy kosztowali przygotowane przez Panie z KGW przekąski, ale także była okazja by spróbować pizzy i gofrów z owocami.  Na zakończenie dzieci zostały obdarowane słodkimi paczkami, które zostały zasponsorowane przez Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim. Dzieci otrzymały też od Henryka Karwana – Starosty Tomaszowskiego odblaski i inne gadżety. Na choinkę przybyli również goście m.in. Marzena Czubaj-Gancarz – Wójt Gminy Tomaszów Lubelski.

– Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie – mówią zgodnie Panie z KGW Ulów. Przewodniczącą KGW Ulów jest Monika Burda.

fot. KGW Ulów/GOK Podhorce