Wspólne spotkanie opłatkowe

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim odbyło się wspólne spotkanie opłatkowe Radnych Powiatu Tomaszowskiego oraz Radnych Rady Miasta Tomaszów Lubelski. Oprócz symbolicznego przełamania się opłatkiem oraz odczytania fragmentu Pisma Świętego i modlitwy były także życzenia noworoczne. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Krasnobrodzki Gospel,z Krasnobrodzkiego Domu Kultury. Zespół jest laureatem wielu prestiżowych nagród m.in. w styczniu 2019 roku zajął I miejsce w jubileuszowym 25. Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie. Na spotkanie opłatkowe przybyli zaproszeni goście m.in. : Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP, prof. Grzegorz Grzywaczewski Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Lublinie, Jerzy Chróścikowski Senator RP, ks. prałat Czesław Grzyb Proboszcz Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, ks. Dariusz Wasiluk Proboszcz Prawosławnej Parafii pw. św. Mikołaja Cudotwórcy, dyrektorzy szkół, wójtowie, kierownicy oraz dyrektorzy jednostek i przedstawiciele służb mundurowych.