Rozmawiali o energetyce

16 grudnia 2019r. w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim odbyło się spotkanie z przedstawicielami PGE.Na zaproszenie Tomasza Zielińskiego Posła na Sejm RP na spotkanie przybyli: Henryk Karwan Starosta Tomaszowski, Jarosław Korzeń Wicestarosta Tomaszowski,Andrzej Olborski Dyrektor Generalny PGE Dystrybucja SA Oddział Zamość, Grzegorz Pietrusza Dyrektor PGE Obrót SA Oddział z siedzibą w Zamościu, Jan Fila Dyrektor PGE o/Tomaszów Lubelski, Darek Kozłowski Wójt Gminy Telatyn, Piotr Pasieczny Wójt Gminy Tarnawatka, Marek Łuszczyński Burmistrz Lubyczy Królewskiej,Andrzej Sigłowa przedstawiciel Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski oraz Agata Niedziółka – Sekretarz Gminy Rachanie. Przedstawiciele PGE zapoznali uczestników spotkania z planami przebudowy sieci elektrycznej oraz opowiedzieli o zasadach przyłączenia farm fotowoltaicznych do sieci.