Posiedzenie Zarządu OSP w Jarczowie

3 grudnia 2019 r. w budynku remizy OSP w Jarczowie odbyło się coroczne posiedzenie Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Jarczowie poświęcone podsumowaniu działalności jednostek w tym roku. Omówiono także plan pracy i zadań na 2020 rok. W spotkaniu udział wzięli również: Dariusz Czop Sekretarz Powiatu,bryg. mgr inż. Andrzej Bartecki z-ca Komendanta PSP w Tomaszowie Lubelskim, asp. Jakub Stępora z PSP Tomaszów Lubelski opiekun strażaków z terenu gminy Jarczów, Tomasz Tyrka Wójt Gminy Jarczów, Paweł Mroczkowski z-ca Wójta Gminy Jarczów, Agnieszka Zbroniec Skarbnik Gminy Jarczów. Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej Jarczów wykonali pokaz ćwiczeń z wykorzystaniem nowego sprzętu ratownictwa technicznego.