Kiermasze, konkursy, spotkania z Mikołajem

Zapraszamy do udziału w konkurach świątecznych, spotkaniach mikołajkowych i kiermaszach, które zaplanowano na terenie Powiatu Tomaszowskiego.

BEŁŻEC:

“Najpiękniejsze szopki i stroiki świąteczne”, karta zgłoszenia dostępna na stronie: http://www.biblioteka-belzec.pl/

Kiermasz świąteczny w Bełżcu odbędzie się 15 grudnia przed Urzędem Gminy, zaś spotkanie z Mikołajem w Brzezinach zaplanowano na sobotę, 7 grudnia:
29 grudnia odbędzie się Gminne Kolędowanie:
JARCZÓW:
Konkurs na Tradycyjne Szopki i Stroiki Świąteczne zaplanowano w gminie Jarczów:
KRYNICE:
Gminny Przegląd Jasełek i Grup Kolędniczych z Zwiartowie i Konkurs Bożonarodzeniowy “Gody Krynickie” zaplanowano dla mieszkańców gminy Krynice:
LUBYCZA KRÓLEWSKA:
Jarmark Bożonarodzeniowy w Lubyczy Królewskiej odbędzie się 15 grudnia:
ŁASZCZÓW:
Kiermasz Bożonarodzeniowy w Łaszczowie odbędzie się 8 grudnia na Placu Łaszcza, tutaj można pobrać kartę zgłoszeniową (zgłoszenia przyjmowane są  do 4 grudnia):
SUSIEC:
Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Susiec mogą wziąć udziału w konkursie na “Tradycyjną potrawę wigilijną”.
Chętni wystawcy, KGW i osoby zainteresowane do udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym w Suścu mogą jeszcze zgłaszać swój udział:
Zachęcamy do udziału w Gminnym Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym w Suścu:
TARNAWATKA:
Kiermasz Bożonarodzeniowy w Tarnawatce odbędzie się 15 grudnia przy kościele parafialnym:
Konkursy dla mieszkańców gminy Tarnawatka, szczegóły na stronie: tarnawatka.pl
TOMASZÓW LUBELSKI (miasto i gmina):
Spotkanie Mikołajkowe, które odbędzie się 6 grudnia 2019 r. o godz. 13:00 w Wiejskim Domu Kultury w Majdanie Górnym
VIII Gminny Kiermasz Rękodzieła im. Wandy Wojciechowskiej, który odbędzie się 15 grudnia 2019 r. od. godz. 8:00 pod Urzędem Gminy w Tomaszowie Lubelskim (ul. 29 listopada 9)
Spotkanie z Mikołajem w Tomaszowie Lubelskim:
Kiermasz świąteczny w Galerii Rynek:
TYSZOWCE:
Spotkanie Wigilijne zaplanowano na 15 grudnia na Placu im. Konfederacji Tyszowieckiej