Grali dla Jurka

W sobotę, 21 grudnia br w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Lubelskim Old Boye 35 + rozegrali Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Tomaszowskiego. Nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, bramkarza i strzelca ufundował Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP. I miejsce zajęła drużyna Starostwa Powiatowego, II Tomasovia a III Policja. Najlepszym strzelcem został Jarosław Legeżyński, za najlepszego bramkarza uznano Piotra Wójtowicza a tytuł najlepszego zawodnika wywalczył sobie Jan Cios. Każda drużyna wpłaciła „wpisowe” w kwocie 350 zł, odbyły się także licytacje dwóch piłkarskich koszulek: Tomasovii i oraz aktualnego Mistrza Polski Piasta Gliwice. Koszulkę Piasta Gliwice ofiarował jeden z zawodników TKS Tomasovia Piotr Darmochwał. Zawodnicy z rocznika 1991 TKS Tomasovia przekazali sumę 1200 zł . Koszulki wylicytował kwotą 3500 zł Marcin Krupa z Bełżca. Łącznie na leczenie trenera Jerzego Senejki zebrano 8300 zł. Na zakończenie i podsumowanie Turnieju odbył się mecz pokazowy zawodników z rocznika 1991-92 TKS Tomasovia, których trenerem był Jarosław Korzeń. Nagrody dla zwycięzców wręczali Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP oraz Henryk Karwan Starosta Tomaszowski. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Turnieju za dokonane wpłaty, sędziom: Andrzej Swacha, Adrian Podolak, Szymon Kłoczek oraz Jacek Swatowski z Okręgowego Związku Sędziów w Zamościu za bezkosztowe sędziowanie na Turnieju, KGW w Wożuczynie za przygotowanie poczęstunku oraz wszystkim uczestnikom i sponsorom za okazane wsparcie.