Forum Kobiet Gospodarnych i Wyjątkowych

13 grudnia 2019 r. w Łykoszynie gmina Telatyn, odbyło się Forum Kobiet Gospodarnych i Wyjątkowych, zorganizowane przez Panie z KGW w Łykoszynie.
Przybyłe na spotkanie kobiety mogły nie tylko wymienić się swoimi doświadczeniami, pochwalić dokonaniami, ale i uzyskać informacje – do ich dyspozycji byli eksperci w czterech specjalnie przygotowanych strefach: ziołolecznictwa, zdrowych nawyków, ochrony skóry przed słońcem oraz zdrowego odżywiania. Panie z KGW Łykoszyn zaprosiły mgr farmacji Ewę Łukasiewicz, która opowiedziała publiczności o naturalnym leczeniu ziołami oraz kosmetyczkę Karolinę Parypę, która wygłosiła reelekcję na temat naturalnego zabezpieczenia i ochrony skóry przed słońcem. Na forum przybyli także Elżbieta i Jerzy Wójcikowie, restauratorzy z Lublina, właściciele restauracji „Koncertowa”, którzy opowiedzieli o zdrowym odżywianiu a także przywieźli ze sobą kilka potraw do degustacji.
Podczas spotkania Panie opowiadały, w jaki sposób koła, w których działają wykorzystują środki otrzymane w ramach ustawy o kołach gospodyń wiejskich a także miały okazję spróbować swoich sił w zumbie.
Na wydarzenie przybyła Katarzyna Gucz Urzędujący Członek Zarządu Powiatu, Dariusz Kozłowski Wójt Gminy Telatyn oraz Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Telatyn.