Uroczystości 11 listopada w Powiecie Tomaszowskim

Mieszkańców Powiatu zapraszamy na uroczystości związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

Spotkania w 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości odbędą się w całym Powiecie Tomaszowskim.

Tego dnia zaplanowano wiele uroczystości religijno-patriotycznych. Zachęcamy do udziału całe rodziny.

Świętowanie rozpocznie się już 9 listopada biegiem sztafetowym na 101 kilometrów w tomaszowskim parku.

10 listopada 2019 roku o godzinie 19.00 w Leśnym Arboretum przy Nadleśnictwie Tomaszów zapłoną Ognie Niepodległości. Przy ognisku będzie można wspólnie z samorządowcami, harcerzami, leśnikami, uczniami szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz z mieszkańcami miasta pośpiewać patriotyczne pieśni.

11 listopada w wielu miejscowościach odbędą się uroczyste obchody Święta Niepodległości, a także rajdy rowerowe i biegi.

Celebrujmy rocznicę odzyskania Niepodległości. Zapraszamy.