Świętowali seniorzy !

19 listopada 2019r. w obiekcie Planeta w Suścu odbył się V Międzypowiatowy Dzień Seniora.
Na wydarzenie przybyło ponad 300 osób w tym seniorzy z 15 samorządów, gmin i miast Powiatu Tomaszowskiego i Lubaczowskiego. Gości powitali organizatorzy spotkania- Zbigniew Naklicki Wójt Gminy Susiec oraz Joanna Kowalczuk Dyrektor GOKu w Suścu.
W wydarzeniu wzięli udział: Henryk Karwan Starosta Tomaszowski, Aleksandra Pietrasz Burmistrz Łaszczowa , Marek Łuszczyński Burmistrz Lubyczy Królewskiej , Andrzej Podgórski Burmistrz Tyszowiec . Arkadiusz Mroczek Zastępca Burmistrza Narola , Andrzej Szymanowski Zastępca Burmistrza Cieszanowa , Marzena Czubaj-Gancarz Wójt Gminy Tomaszów Lubelski, Andrzej Adamek Wójt Gminy Bełżec, Jacek Wiśniewski Wójt Gminy Krynice , Tomasz Tyrka Wójt Gminy Jarczów , Dariusz Kozłowski Wójt Gminy Telatyn, Roman Miedziak Wójt Gminy Rachanie, Łukasz Kłębek Wójt Gminy Ulhówek, Kazimiera Mańdziuk Przewodnicząca Rady Gminy Tarnawatka. Obecni byli również dyrektorzy Gminnych, Miejskich, Samorządowych Ośrodków Kultury, Centrów Kultury oraz osoby zajmujące się seniorami. W programie artystycznym były występy dzieci , poczęstunek oraz zabawa taneczna.