“Staropolskie zwyczaje z czekoladą w tle”

28 listopada w czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się andrzejkowe spotkanie międzypokoleniowe pn.„Staropolskie zwyczaje z czekoladą w tle”. Program artystyczny przygotowali uczniowie z Zespołu Szkół Techniczno- Zawodowych im. Macieja Rataja pod kierunkiem Marty Świderek, Marty Ożgi i Małgorzaty Fili. Młodzież przyrządziła pyszny, czekoladowy poczęstunek. Na andrzejkowe spotkanie przybyli: Mariusz Kobiałka Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego, uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej Nr 3 wraz z nauczycielami:Małgorzatą Nowosielecką i Joanną Kwiatkowską, członkowie Tomaszowskiego Dyskusyjny Klubu Książki oraz Grupa z Fantazją działająca przy Tomaszowskim Domu Kultury.  Organizatorami wydarzenia byli: Jacek Pawłucki Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego wraz z pracownikami.