Mistrzostwo Powiatu dla II Liceum

Drużyna siatkarzy II Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Lubelskim zwyciężyła w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej szkół średnich. Miejsce drugie zajęła drużyna Zespołu Szkół techniczno-Zawodowych, trzecie drużyna I Liceum Ogólnokształcącego, a miejsce IV ekipa Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych. Puchary, medale i dyplomy ufundowane przez Starostę Tomaszowskiego wręczał Mariusz Kobiałka Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego. Organizatorem Mistrzostw było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Tomaszowie Lubelskim. Zespoły grały systemem każdy z każdym. Wyniki spotkań:

II LO- ZSTM 2:0

ZSTZ- I LO 2:1

I LO- II LO 0:2

ZSTZ- ZSTM 0:2

II LO- ZSTZ 0:2

ZSTM- I LO 0:2

Skład Mistrzów Powiatu: Kamil Sachajko, Michał Budzaj, Przemysław Krawczyk, Karol Nowosadowski, Gabriel Sioma, Jakub Kobiałka, Krzysztof Drozda, Dawid Tabaka, Cezary Flasiński, Michał Chromiec, trener: Halina Bojko.