Bal Niepodległości

Uczestnicy Powiatowego Balu Niepodległości, który odbył się 9 listopada w Restauracji ” Staropolska” w Tomaszowie Lubelskim mieli okazję świętować Narodowe Święto Niepodległości. Wydarzenie rozpoczęto od wyświetlenia okolicznościowego filmu oraz powitania wszystkich uczestników. Na bal przybyli zaproszeni goście m.in Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP wraz z małżonką Małgorzatą, Grzegorz Grzywaczewski Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Lublinie wraz z małżonką Kamilą. Był tradycyjny polonez oraz loteria niepodległościowa, w której do wygrania były najnowsze albumy Powiatu Tomaszowskiego oraz książki “Tomaszowskie za okupacji”. O północy uczestnicy wyszli na zewnątrz by odśpiewać “My, Pierwsza Brygada” .
Dziękujemy wszystkim uczestnikom Powiatowego Balu Niepodległości za przybycie i zapraszamy za rok.
Dumni z Polski!

Relacja z balu w Katolickim Radio Zamość: