Spotkanie samorządowców z premierem Sasinem

W dniu 29 października 2019 roku w Urzędzie Miasta Zamość odbyło się spotkanie samorządowców oraz parlamentarzystów z Jackiem Sasinem Wicepremierem. Na zebranie przybyli: Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP, Henryk Karwan Starosta Tomaszowski,Jarosław Stawiarski Marszałek Województwa Lubelskiego, Andrzej Wnuk Prezydent Miasta Zamość, Andrzej Szarlip Starosta Biłgorajski, Stanisław Grześko Starosta Zamojski, Michał Mulawa Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego, Maryla Symczuk Starosta HrubieszowskI oraz Beata Strzałka Poseł na Sejm RP. Głównymi tematami rozmów były potrzeby Zamojszczyzny oraz powiatów. Zgłoszono konieczność przebudowy dróg wojewódzkich oraz utworzenie linii kolejowej łączącej Zamojszczyznę i Podkarpacie z Krakowem.