“Wieści z Ziemi Tomaszowskiej” cyklicznie na antenie Radia Lublin

W każdy piątek o godzinie 16.45 na antenie Radia Lublin “Wieści z Ziemi Tomaszowskiej”.

Na pierwszy program z cyklu „Wieści z Ziemi Tomaszowskiej” zapraszamy w piątek, 6 września 2019 roku. Następnie w każdy piątek zapraszamy przed odbiorniki radiowe.

“Powiat Tomaszowski Serce Roztocza” w audycji Samoradio.

W pierwszym odcinku ze względu na zbliżającą się 80. rocznicę bitew pod Tomaszowem Lubelskim zaproszeni goście opowiedzą o ważnych wydarzeniach w historii naszego powiatu.

Gośćmi audycji będą: Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski, Eugeniusz Hanejko – dyrektor Muzeum Regionalnego im. Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim, Tomasz Zieliński – poseł na Sejm RP oraz Jarosław Antoszewski – koordynator rekonstrukcji Bitew pod Tomaszowem.

Zapraszamy do wysłuchania audycji pod linkiem:

Redaktorem prowadzącym cykl audycji jest Aleksandra Flis.

Jednocześnie zapraszamy na Rekonstrukcję Bitew pod Tomaszowem Lubelskim oraz na wydarzenia towarzyszące.

Drugi odcinek wysłuchamy 13 września, tematem przewodnim będą Koła Gospodyń Wiejskich.

Gośćmi audycji będą: Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski, Tomasz Zieliński – poseł na Sejm RP, Joanna Kowalczuk – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu, Agnieszka Koper – Koło Gospodyń Wiejskich w Łosińcu I, Elżbieta Pitura – KGW Szarowola i zespół śpiewaczy “Szarowolanki”, Angelika Możdżanowska – europosłanka, pomysłodawczyni akcji Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa.

Muzyka, śpiew – zespół śpiewaczy “Szarowolanki”.

Po emisji materiał będzie do odsłuchania w Internecie na stronie www.radiolublin.pl w stosownej zakładce pod nazwą audycji.

Zapraszamy w eter.