Warsztaty dziennikarskie dla uczniów szkół średnich

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie lubelskim przy pomocy ks. Krzysztofa Giery z parafii ZNMP, zorganizowało warsztaty dziennikarskie pn.”Zrozumieć media” dla uczniów szkół średnich z terenu powiatu tomaszowskiego. Prelegenci przedsięwzięcia to przedstawiciele Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej z Torunia na czele z Ojcem Redemptorystą Grzegorzem Wosiem. Głównymi tematami warsztatów były: “Język obrazu” czyli podstawy przekazu telewizyjnego, “Światło i cień”, “Świat dźwięku” czyli dziennikarstwo radiowe oraz “Słowo w druku” gdzie przedstawiono główne aspekty dziennikarstwa prasowego. W wydarzeniu wzięli udział: Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP, Jarosław Korzeń Wicestarosta Tomaszowski oraz Mariusz Kobiałka Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego.