Szkolenia dotyczące e-recept, e-skierowań oraz Internetowego Konta Pacjenta (IKP)

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) rozpoczyna cykl BEZPŁATNYCH szkoleń nt. e-recept, e-skierowań oraz Internetowego Konta Pacjenta (IKP dostępnego pod adresem pacjent.gov.pl).

Spotkanie w powiecie tomaszowskim odbędzie się we wtorek,  29 października 2019 roku o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim ul. Lwowska 68.

Kolejne spotkania odbywać się będą systematycznie we wszystkich powiatach województwa lubelskiego, a o ich terminach podmioty medyczne będą sukcesywnie informowane.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy szczególnie lekarzy, lekarzy dentystów oraz pielęgniarki a także osoby odpowiedzialne za techniczną i informatyczną obsługę podmiotu leczniczego.

Przypominamy jednocześnie, że podmioty lecznicze mają obowiązek podłączenia się do Systemu P1 nie później niż do dnia 31 grudnia 2019 r. (art. 56 ustawy z dnia 28 kwietnia 2011 r. o systemie informacji w ochronie zdrowia). Od stycznia  2020 roku recepty będą wystawiane w postaci elektronicznej.

Uwaga!

Uprzejmie proszę o rejestrację zgłoszenia poprzez formularz pod adresem: https://szkolenia-ezdrowie.csioz.gov.pl/