Jubileusz par małżeńskich w Jarczowie

W sobotę 14 września w Samorządowym Ośrodku Kultury w Jarczowie 14 par z terenu gminy Jarczów świętowało jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego. Z okazji Złotów Godów wręczone zostały odznaczenia przyznane przez Prezydenta RP, pamiątkowe listy gratulacyjne od Wójta Gminy oraz okolicznościowe kwiaty. Na uroczystości przybyli: Dariusz Czop Sekretarz Powiatu, Tomasz Tyrka Wójt Gminy Jarczów, Paweł Mroczkowski Zastępca Wójta Gminy Jarczów, Jerzy Zawiślak Sekretarz Gminy Jarczów, Mirosława Kobielarz-Pachla Kierownik USC w Jarczowie , Michał Patron Przewodniczący RG Jarczów oraz Konrad Sawicki Pełnomocnik Wojewody Lubelskiego. Nie zabrakło pięknych jubileuszowych życzeń oraz symbolicznej lampki szampana. Serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia dla wszystkich jubilatów.