Rafał Miszczyszyn najbardziej rozpoznawalnym dzielnicowym

W Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim 14 sierpnia 2019 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród dzielnicowym, którzy zostali wyłonieni w konkursie na „Najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego”. Konkurs organizowany był w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.
W wyniku przeprowadzonego głosowania lokalnej społeczności za pomocą naszej strony internetowej, wyłoniono listę laureatów, która przedstawia się następująco:
I miejsce asp. szt. Rafał Miszczyszyn – dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych KPP w Tomaszowie Lubelskim,
II miejsce st. sierż. Piotr Łeszczyszyn – dzielnicowy PP w Lubyczy Królewskiej,
III miejsce mł. asp. Anita Wiciejewska – dzielnicowa PP w Lubyczy Królewskiej
Na uroczystość przybyli m.in. Henryk Karwan Starosta Tomaszowski, Wojciech Żukowski Burmistrz Miasta Tomaszów lubelski, Alicja Kopczan Sekretarz UG w Bełżcu, Marek Łuszczyński Burmistrz Lubyczy Królewskiej oraz Jacek Wiśniewski Wójt Gminy Krynice.
Nagrody laureatom wręczyli insp. Artur Deryło Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Lubelskim oraz zaproszeni goście.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!