Dni Wieprza

W niedzielę 11 sierpnia 2019 roku w Wieprzowie Tarnawackim po raz kolejny odbyły się Dni Wieprza, które przyciągnęły tłumy mieszkańców. Na scenie zaprezentowali się m.in: zespół Złote Kłosy, Kapela Bełżecka, Lolek Orkiestra, Jeszcze Jeden oraz zespół New York.

Wielu ciekawskich do swojego stoiska przyciągnęły warsztaty garncarstwa oraz olejarstwa. Nie zabrakło specjalnej oferty dla najmłodszych. Dzieci mogły malować buźki,były dmuchane zjeżdżalnie, zabawy z animatorem, lody, kucyki oraz wata cukrowa.

Swoje wystawy mieli także Rolmax – pokazy maszyn rolniczych oraz motocykliści.

Na piknik przybyli m.in: Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP, Henryk Karwan Starosta Tomaszowski, Jarosław Korzeń Wicestarosta, Halina Czarnecka Radna Powiatu Tomaszowskiego oraz gospodarze wydarzenia Piotr Pasieczny Wójt Gminy Tarnawatka oraz Kazimiera Mańdziuk Przewodnicząca Rady Gminy.