Alicja Kurnik przeszła na emeryturę

„Przez wiele lat pełniła Pani odpowiedzialne funkcje realizując ważne zadania publiczne (…)”- tymi słowami Jarosław Korzeń Wicestarosta Tomaszowski zwrócił się do Pani Alicji Kurnik – inspektora ds. zasobu geodezyjno- kartograficznego w Starostwie Powiatowym, która dnia 26 lipca 2019 roku odchodzi na zasłużoną emeryturę.Podczas pożegnania i podziękowań, Jarosław Korzeń oraz Dariusz Czop Sekretarz Powiatu Tomaszowskiego wyrazili słowa uznania i szacunku, dziękowali za 20 lat pracy w tomaszowskim samorządzie. W podziękowaniu za współpracę, najserdeczniejsze życzenia z okazji przejścia na emeryturę Pani Alicja, otrzymała również od pracowników Starostwa Powiatowego w imieniu których życzenia złożyła Magdalena Sawka inspektor ds. kadr w Starostwie Powiatowym. Życzymy samych pomyślności na nowym etapie życiowej drogi!