35 lat Grafu Chodywańce

W sobotę 13 lipca 2019r w Jarczowie obchodzono 35-lecie istnienia i działalności Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Graf Chodywańce. W obchodach uczestniczyli m.in.: Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP, Dariusz Czop Sekretarz Powiatu, Tomasz Tyrka Wójt Gminy Jarczów, Paweł Mroczkowski Zastępca Wójta Gminy Jarczów ,Stanisław Pryciuk Dyrektor OSiR oraz Prezes Zamojskiego Okręgowego ZPN i Józef Poterucha Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS w Lublinie. Gospodarz uroczystości Mariusz Malec Prezes Zarządu Klubu rozpoczął uroczystość od przedstawienia krótkiego rysu historycznego. We wspomnieniach nie zabrakło nazwisk byłych i obecnych piłkarzy, działaczy oraz ważnych dla Klubu wydarzeń.
Sobotni Jubileusz był również okazją do wręczenia odznaczeń. „Złote Odznaki Honorowe” otrzymali:
– Mirosława Kobielarz -Pachla
– Michał Patron
– Jerzy Zawiślak
– Stanisław Bury
– Marek Szeliga
Stanisław Pryciuk oraz Tadeusz Gontarz sekretarz Zamojskiego Okręgowego Związku PN wręczyli odznaczenia:
Złote odznaki:
– Dariusz Czop
– Marek Szeliga
– Mirosław Świder
Srebrne odznaki:
– Lesław Aksamit
– Tomasz Mękal
Honorowe odznaki 40-lecia ZOZPN w Zamościu otrzymali:
– Marcin Nieśpiał
– Edward Prus
Wyróżniony został również młody zawodnik Klubu – Radosław Korbecki, który w zakończonym sezonie 2018/2019 zdobył 24 z 53 bramek “Grafu Chodywańce”.
Serdeczne gratulacje dla zawodników, trenerów, oraz działaczy Klubu!