Zebranie stowarzyszenia sołtysów

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim w dniu 18 czerwca 2019r. odbyło się Walne zebranie Stowarzyszenia -Zrzeszenia Sołtysów Rzeczypospolitej Polskiej. Gośćmi zebrania byli m.in. Katarzyna Gucz Członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, Andrzej Adamek Wójt Gminy Bełżec, Eugeniusz Raczkiewicz oraz Agnieszka Gajda wiceprezesi stowarzyszenia minionej kadencji.
Podczas zebrania dokonano wyborów nowych władz stowarzyszenia. Prezesem ponownie wybrano Andrzeja Adamka- Wójta Gminy Bełżec. Członkami Zarządu zostali wybrani: Maria Misiuda, Eugeniusz Raczkieiwcz, Danuta Pakosik, Adam Babiak, Agnieszka Gajda, Marta Dziuba, Stanisław Semczuk, Edmund Czernij, Elżbieta Różaniecka, Piotr Jasiński, Andrzej Tucki oraz Tadeusz Borowicz. Do prac w Komisji Rewizyjnej zostali powolani: Mariusz Lisecki, Małgorzata Malinowska, Krzysztof Kniaź oraz Józefa Maciocha. Na najbliższym Zebraniu zwołanym przez Prezesa Stowarzyszenia ukonstytuuje się Zarząd oraz Komisja Rewizyjna.