Piknik ekologiczny w Szarowoli

W niedzielę 16 czerwca odbył się Piknik Ekologiczny w Szarowoli – były konkursy, warsztaty (biżuteria ekologiczna, papierowa wiklina, papier czerpany, pieczenie chleba), animacje dla dzieci, pokazy, występy. Na scenie wystąpiły dzieci z SP Szarowola oraz zespół ludowy “Szarowolanki”. Do wspólnego tańca zaprosili wszystkich członkowie Zespołu Pieśni i Tańca Roztocze a w godzinach wieczornych 4 Heven i Pryzmat. W pikniku uczestniczyli m.in. Jarosław Korzeń Wicestarosta Tomaszowski, Mariusz Kobiałka Dyrektor Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej w Starostwie Powiatowym, Ewa Korzeń Kierownik ODR, Anna Romanowicz-Łagowska Dyrektor Biura Tomasza Zielińskiego Posła na Sejm RP, Piotr Babiarz Przewodniczący Rady Gminy Tomaszów Lubelski oraz Jacek Pawłucki Dyrektor Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Lubelskim. Głównym organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Tomaszów Lubelski.