Jubileusz “Grabowiczanek”

W dniu dzisiejszym tj. 23 czerwca swoje święto – Jubileusz 50 lecia obchodziły Panie z zespołu „Grabowiczanki” z Grabowicy gmina Susiec. Obchody rozpoczęły się Mszą Świętą w kaplicy pod wezwaniem NMP Królowej Polski w Grabowicy. Po uroczystym przemarszu na plac szkolny i powitaniu przybyłych gości przez Zbigniewa Naklickiego Wójta Gminy Susiec, Halina Szymańska kierowniczka „Grabowiczanek” przedstawiła historię oraz działalność zespołu. Oficjalne świętowanie rozpoczął występ jubilatek. Na scenie zaprezentowali się również uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grabowicy oraz zespoły z terenu Gminy Susiec. Na wydarzenie przybyli m.in. Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP, Henryk Karwan Starosta Tomaszowski, Jan Fila Członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, Tomasz Skroban Sekretarz Gminy Susiec oraz Tadeusz Suski Radny Powiatu Tomaszowskiego.