Przełaje w Łosińcu

Przełaje w Łosińcu

Na terenach zielonych biegnących wokół Szkoły Podstawowej w Łosińcu w dniu 28 maja 2019 roku rozegrano kolejną edycję Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego LZS w biegach przełajowych. W zawodach wzięło udział 371 zawodniczek i zawodników reprezentujących 13 szkół podstawowych i 10 klas gimnazjalnych z terenu powiatu tomaszowskiego. Uczestnicy za zwycięstwa otrzymali medale, szkoły puchary i dyplomy które wręczali Wicestarosta Tomaszowski Jarosław Korzeń, Wójt Gminy Susiec Zbigniew Naklicki i Przewodniczący Rady Miasta Tomaszów Lubelski Mirosław Fus. Wśród uczestników biegów rozlosowano również dodatkowe nagrody rzeczowe ufundowane przez Józefa Poteruchę- Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS w Lublinie.

Wyniki zawodów:

Gimnazja:

I miejsce- Łaszczów

II miejsce- Tarnawatka

III miejsce- Ulhówek

Kolejne miejsca zajęli: Majdan Sopocki, Tomaszów Lub., Tyszowce, Podhorce, Lubycza Królewska, Jarczów, Susiec

Szkoły Podstawowe:

I miejce- Lubycza Królewska

II miejsce- Majdan Sopocki

III miejsce- Susice

Kolejne miejsca zajęli:Tarnawatka,Tarnoszyn,Tyszowce, Podhorce, Jarczów,Ulhówek, Łaszczów, Łosiniec, Sabaudia

Wyniki indywidualne:

Gimnazja-dziewczęta

I miejce- Ewa Wiatrzyk Łaszczów

II miejsce- Natalia Sobko- Ulhówek

III miejsce- Katarzyna Cepil- Tarnawatka

Gimnazja – chłopcy

I miejsce- Mateusz Krzyżanowski- Tarnawatka

II miejsce- Kacper Szpet- Łaszczów

III miejsce- Paweł Czarnicki- Łaszczów

Szkoły Podstawowe

Klasy „O” dziewczęta

I miejsce- Martyna Mandziuk

II miejsce- Julia Oleszek

III miejsce- Kamila Szabat

Klasy „O” chłopcy

I miejsce- Gabriel Kijko

II miejsce- Krystian Bojko

III miejsce- Bartłomiej Korga

Klasy I-II dziewczęta

I miejsce- Natalia Biszczanik- Majdan Sopocki

II miejsce- Magdalena Tymbel- Lubycza Królewska

III miejsce- Amelia Sepeda- Lubycza Królewska

Klasy I-II chlopcy

I miejsce- Mateusz Krasny- Tarnawatka

II miejsce- Karol Ciećka- Łosiniec

III miejsce- Dawid Janiszyn – Lubycza Królewska

Klasy III-IV dziewczęta

I miejsce- Alicja Misiak- Jarczów

II miejsce- Wiktoria Kołodziejczyk- Majdan Sopocki

III miejsce- Zuzanna Bzdyra- Tyszowce

Klasy III-IV chłopcy

I miejsce- Szymon Dziura- Lubycza Królewska

II miejsce- Jakub Gęborys- Susiec

III miejsce- Maciej Has – Lubycza Królewska

Klasy V-VI dziewczęta

I miejsce- Paulina Kołodziejczyk – Majdan Sopocki

II miejsce- Wiktoria Buczak- Majdan Sopocki

III miejsce- Julia Ulhurska- Podhorce

Klasy V-VI chłopcy

I miejsce- Maciej Cywka- Lubycza Królewska

II miejsce- Nikodem hurkała- Majdan Sopocki

III miejsce- Wiktor Dźwierzyński- Podhorce

Klasy VII-VIII dziewczęta

I miejsce- Weronika jakubiec- Susiec

II miejsce- Patrycja Nieścior- Susiec

III miejsce- Sylwia Cisek- Tarnawatka

Klasy VII-VIII chłopcy

I miejsce- Gabriel Matwiejczuk- Łaszczów

II miejsce- Maciej Cymerman- Lubycza Królewska

III miejsce- Rafał drozda- Ulhówek