Oczekujemy na zgłoszenia do Wyróżnienia “Srebrny Gryf” Powiatu Tomaszowskiego

Jeszcze do 10 maja można zgłaszać instytucje, organizacje, stowarzyszenia, firmy i osoby fizyczne do wyróżnienia Srebrny Gryf edycja 2019.

Z wnioskiem o przyznanie Wyróżnienia mogą występować osoby fizyczne, prawne oraz nie posiadające osobowości prawnej.

 

Regulamin wyróżnienia “SREBRNY GRYF″- edycja 2019
Nazwa wyróżnienia: “Srebrny Gryf”
Obszar obejmujący zasięgiem wyróżnienie: Powiat Tomaszowski.
Organizator: Kapituła Wyróżnienia, Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim.
Termin zgłoszeń kandydatów: od 4 lutego do 10 maja 2019 r do godz.15:00
Termin i sposób ogłoszenia wyników: Laureaci wyróżnienia wyłonieni zostaną do 30 maja 2019 r.
Wyniki zostaną umieszczone na stronie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim:
www.powiat-tomaszowski.com.pl
Wyróżnienia wręczone zostaną na uroczystej gali w połowie czerwca 2019 roku.
Cel: Wyróżnienie szczególnie zasłużonych dla rozwoju powiatu tomaszowskiego oraz jego promocji w kraju i poza granicami.
Odbiorcy: Instytucje, organizacje, stowarzyszenia, firmy i osoby fizyczne /bez względu na charakter działalności.
Wniosek należy składać zgodnie z treścią wzorcowego formularza stanowiącego załącznik do niniejszego regulaminu.
Jury – Kapituła wyróżnienia “Srebrny Gryf”:
* Przewodniczący – Przewodniczący Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim.
* Wiceprzewodniczący – Starosta Tomaszowski
* Sekretarz – Dyrektor Wydziału Integracji Europejskiej, Rozwoju Gospodarczego i Promocji
Członkowie:
* Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów
* Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Infrastruktury, Technicznej Powiatu
* 2 przedstawicieli organizacji pozarządowych
* Laureaci wyróżnienia “Srebrny Gryf” z poprzedniej edycji.
Sposób wyboru laureatów: Laureaci konkursu wyłaniani są w drodze głosowania przez  członków Kapituły.
Tryb Głosowania określa Kapituła. W każdym roku przyznaje się nie więcej niż 3 wyróżnienia.
Wyróżnienie stanowi statuetka, plakieta i dyplom uznania.
Wręczenie wyróżnień odbywa się na uroczystej gali promocyjnej.
Laureaci mają prawo używać we wszystkich materiałach firmowych i reklamowych tytułu Laureata Wyróżnienia SREBRNY GRYF “.
Dokumentacja Wyróżnienia “Srebrny Gryf” prowadzona jest w Wydziale Integracji Europejskiej, Rozwoju Gospodarczego i Promocji.
Do pobrania:

Ankieta-srebrny_gryf_2019 (1)

Wniosek-srebrny_gryf_2019

Lauretami gali “Srebrny Gryf “poprzednich edycji zostali:

I -rok 2006

  1. Bracia Mrozik Sp. z o.o. z Łaszczowa

  2. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wrębiak – Witkowski z Tomaszowa Lubelskiego

  3. Roztocze – Zakład Usługowo – Produkcujny Roman Rak z Tomaszowa Lubelskiego

II -rok 2007

  1. SVZ Poland z Tomaszowa Lubelskiego

  2. Instalbud z Lubyczy Królewskiej

  3. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Koło w Tomaszowie Lubelskim

III- rok -2008

  1. Natura sp.j. w Bełżcu

  2. Sławex – Zbigniew Sławiński z Tomaszowa Lubelskiego

  3. Ośrodek Wczasowy „Roztoczanka” Zbigniew Naklicki w Suścu

IV -rok 2009

  1. Zajazd „U Antka” – Antoni Wyszyński, Kolonia Łaszczówka

  2. Praktibud” Adam Gwizdała z Tomaszowa Lubelskiego

  3. Mixor” – F.H.U. Edward Patro z Tomaszowa Lubelskiego

V -rok 2010

  1. ARKA s.c. Bożenna Kostykiewicz i Natalia Kolasińska

  2. PPHU „JackeR”

  3. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych w Tomaszowie Lubelskim

    VI-rok 2011

    1. FPHU KRAWPAK – Stanisław Krawczyk, Kolonia Rogóźno

    2. Biuro Turystyczne „Quand” – Andrzej Kudlicki, Tomaszów Lubelski

    3. „Leszek i Agata” – Leszek Kapka, Tomaszów Lubelski

    VII-rok 2012

    1. Grupa ANTEX, Janina Hudaszek, Antoni Hudaszek, Michał i Kamil Hudaszek Lubycza Królewska

    2. Stowarzyszenie ,,Lokalną Grupę Działania „Roztocze Tomaszowskie” z Tomaszowa Lubelskiego- Prezes Ewa Piwko-Witkowska

    3. Serwis samochodowy “Bosch” Jacek Zabandżała, Bełżec

    VIII-rok 2013

1. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna ,,HOPKIE”

2. Bank Spółdzielczy w Łaszczowie

IX-rok 2014

1. KALGRUP Sp. z o.o.- grupa producentów owoców i warzyw, Janusz Kulik, Steniatyn Kolonia

X-rok 2015

1. FHU FADPOL i Dom weselny” Szewska Pasja, Dorota i Jerzy Fedzioryna, Tyszowce

2. Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie G6 “Grzęda Sokalska”

3. Roztocze – Zakład Usługowo-Produkcyjny Roman Rak z Tomaszowa Lubelskiego

XI-rok 2016

1. WSK Tomaszwó Lubelsk Sp Z o.o.

2. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. Z o. o., Tomaszów Lubelski

3. Roztocze Mieczysław, Marek i Tomasz Szaluś Hurtownia Piwa, Wina i Napojów Chłodzących Sp. J., Tomaszów Lubelski

XII-rok 2017

1. Gospodarstwo Rybackie “Bełżec”, Anna Kuśmierczak- Kuceł, Antoni i Ireneusz Kuśmierczak

2. Tom-net PPHU Koper Jan

XIII-rok 2018

1.Anna i Krzysztof Antoszak – Hurtownia w Tomaszowie Lubelskim

2.Dary Pszczół – Gospodarstwo Pasieczne Andrzej Lisiecki, Dyniska Stare

Laureaci Srebrnego Gryfa 2018