Coraz bliżej leśnej trasy rowerowej!

W dniu  9 kwietnia 2019r. w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie dot. podpisania porozumienia partnerskiego w sprawie utworzenia leśnej trasy rowerowej przebiegającej przez miejscowości Tomaszów Lubelski- Siwa Dolina-Pasieki-Łosiniec-Maziły-Susiec. Porozumienie podpisali Henryk Karwan Starosta Tomaszowski i Jarosław Korzeń Wicestarosta Tomaszowski, Stanisław Nawrocki Nadleśniczy Nadleśnictwa Józefów, Leszek Dmitroca Nadleśniczy Nadleśnictwa Tomaszów Lubelski, Wojciech Żukowski Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski, Zbigniew Naklicki Wójt Gminy Susiec, Magdalena Tereszczuk – Prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Roztocze, Ewa Piwko-Witkowska Prezes Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie” . Gościem zebrania był również Pan Grzegorz Dominik Burmistrz Narola, który jest zainteresowany współpracą. Po podpisaniu dokumentów uczestnicy spotkania udali się wizytacje terenową projektowanej leśnej trasy turystycznej Siwa Dolina- Susiec.