Świętowali Dzień Kobiet !

W dniu wczorajszym Panie z miejscowości Typin i Huta Dzierążyńska rozpoczęły świętowanie Dnia Kobiet. Starosta Tomaszowski Henryk Karwan wraz z Posłem na Sejm RP Tomaszem Zielińskim uczestniczyli w Święcie Kobiet zorganizowanym przez KGW z Typina. Były kwiaty, słodki poczęstunek i wspólne biesiadowanie, które umiliły swoim występem Panie z KGW Typin.
W Hucie Dzierążyńskiej Wicestarosta Tomaszowski Jarosław Korzeń w imieniu Zarządu Powiatu Tomaszowskiego złożył życzenia wszystkim Paniom i wręczył słodkie upominki.Były atrakcje przygotowane przez Panie z Gminnego Ośrodka Kultury w Krynicach, okolicznościowe życzenia Wójta Gminy Krynice Jacka Wiśniewskiego, występy zespołów m.in ” Pojednanie” oraz wspólne ucztowanie przy muzyce.