Powiatowe Święto Kobiet

W dniu dzisiejszym w Komendzie Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej odbyły powiatowe uroczystości z okazji Dnia Kobiet . Na zaproszenie Starosty Tomaszowskiego Henryka Karwana przybyły przewodniczące Kół Gospodyń Wiejskich, panie pełniące funkcje sołtysów, szefowe urzędów i instytucji powiatowych. Starosta Tomaszowski Henryk Karwan powitał wszystkich zgromadzonych i złożył najserdeczniejsze życzenia płci pięknej. Udział wzięli również Poseł na Sejm RPTomasz Zieliński,  Sekretarz Powiatu Dariusz Czop, Katarzyna Gucz Członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego,Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim Andrzej Mandziuk, Wójt Gminy Rachanie Roman Miedziak. Zaproszone Panie obdarowano życzeniami i różami. Przy kawie i ciastach panie wysłuchały koncertu Kapeli Bełżeckiej.