Spotkanie w sprawie dotacji dla KGW

Poseł na Sejm RP Tomasz Zieliński, Starosta Tomaszowski Henryk Karwan oraz Kierownik Biura Powiatowego ARiMR Stanisław Bondyra są organizatorami spotkania z Panią Minister Andżeliką Możdżanowską Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Tematem spotkania będą zasady udzielania pomocy finansowej Kołom Gospodyń Wiejskich w 2019 roku. Wysokość pomocy wynosi od 3 do 5 tysięcy złotych w zależności od liczby członkiń kół. Środki muszą zostać przeznaczone na działalność statutową i powinny być wykorzystane do końca marca 2019 roku. Do udziału w spotkaniu zaproszono po 2 osoby z każdego KGW, które złożyło wnioski o przyznanie pomocy. W powiecie tomaszowskim do udziału w programie przystąpiło 87 Kół Gospodyń Wiejskich- najwięcej w województwie lubelskim. Spotkanie odbędzie się 13 stycznia o godz. 13.00 w sali B Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim. Serdecznie zapraszamy.