Spotkanie samorządowców

W dniu 24.01.2019r. w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie wójtów i burmistrzów z terenu Powiatu Tomaszowskiego, któremu przewodniczył Wicestarosta- Pan Jarosław Korzeń. Zebranie dotyczyło wsparcia finansowego samorządów dla nowo powstałego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Samorządowcy obecni na spotkaniu: Wojciech Żukowski- Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski, Dariusz Kozłowski- Wójt Gminy Telatyn, Piotr Pasieczny- Wójt Gminy Tarnawatka, Jacek Wiśniewski-Wójt Gminy Krynice, Marek Łuszczyński- Burmistrz Lubyczy Królewskiej, Aleksandra Pietrasz- Burmistrz Łaszczowa, Zbigniew Naklicki Wójt Gminy Susiec, Andrzej Adamek Wójt Gminy Bełżec, Tomasz Tyrka Wójt Gminy Jarczów, Roman Miedziak Wójt Gminy Rachanie i Andrzej Podgórski Burmistrz Tyszowiec. W zebraniu uczestniczyli również Dyrektor SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim- Pan Andrzej Kaczor, Pani Barbara Pakosik Skarbnik Powiatu i Pan Dariusz Czop Sekretarz Powiatu. Poruszono kwestie wielkości nakładów ponoszonych przez powiat tomaszowski na budowę SORu oraz deklaracji finansowych poszczególnych gmin do ww. przedsięwzięcia.