Frank Jahraus z wizytą w Powiecie Tomaszowskim

W dniach 20-23 stycznia b.r. z wizytą na terenie Powiatu Tomaszowskiego przebywał Frank Jahraus – Komendant Powiatowy Straży Pożarnych partnerskiego Powiatu Freudenstadt (Niemcy). Podczas spotkania ze Starostą Tomaszowskim Henrykiem Karwanem w dniu  22 stycznia przekazał życzenia noworoczne od Starosty Powiatu Freudenstadt Klausa Michaela Ruckerta, wraz z deklaracją wszechstronnego kontynuowania współpracy partnerskiej, zapoczątkowanej w 2002 roku. Komendant Frank Jahraus, pełniąc swoją funkcję od 2007 roku, wielokrotnie gościł w Tomaszowie Lubelskim, jest więc znanym i powszechnie lubianym gościem na terenie wszystkich gmin naszego powiatu. W ramach bieżącej wizyty zapoznał się m.in.     z nowym wyposażeniem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, odbył spotkanie    z przedstawicielami nowych władz samorządowych miast i gmin, uczestniczył w zebraniu sprawozdawczym Ochotniczej Straży Pożarnej w Gródku gm. Jarczów oraz zapoznał się   z zimowymi urokami gminy Susiec.